0545 192 63 00

Efnan Vip Beauty Center Şanlıurfa Güzellik Merkezi

Misyonumuz

Müşterilerimize kaliteli hizmet vererek % 100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve Urfa güzellik sektöründe hizmet anlayışıyla fark edilen firma olmak. 

Vizyonumuz

Güzellik sektöründeki gelişmeleri takip ederek sürekli kendimizi geliştirmek ve son teknoloji cihazlarla halkımıza hizmet vererek Şanlıurfa güzellik salonu deyince ilk akla gelen firma olmak için çok çalışmak.

HİZMETLERİMİZ

Dolgu - Botoks - PRP

Dermapen

Lazer Epilasyon

Saç Ekimi - Kaş Ekimi

Klasik Cilt Bakımı

Akne - Leke Çıkarma

DNA Complex

Kirpik Laminasyon - İpek Kirpik

Bölgesel Zayıflama

Microblading

Dövme Silme

Karbon Peeling

Şanlıurfa Balıklıgöl cami ve sudan başını çıkarmış bir balık resmi

Efnan VİP Güzellik Merkezi

Efnan Vip Güzellik Merkezi, geniş, ferah, müşterilerimizi rahat ettirmek adına her türlü konfora sahip olan, deneyimli personeli ve son teknoloji modern cihazlarıyla Urfa güzellik salonları arasında sektörde öncü olma vizyonuna sahip olan bir firmadır. Merkezimizde cilt bakımı, cilt leke tedavisi, karbon peeling ve kavitasyonla zayıflama, bölgesel incelme, ipek kirpik, lazer epilasyon hizmetleri verilmektedir. Urfa güzellik salonu deyince akla gelen ilk firma olma ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisiyle hizmet vererek Şanlıurfa halkına yakışır bir kaliteyi yakalama misyonuyla hareket eden Urfa güzellik salonu her geçen gün kendini yenilemektedir İlerleyen süreçte mevcut hizmet kalemlerine sürekli yenileri eklenecektir.

Web Tasarım: Sitenhazir