0545 192 63 00

Biz Kimiz


Urfa güzellik merkezleri içerisinde en son teknoloji cihazlarımız ve uzman personelimizle güzelliğin sırrına ermek ve yeniden güzelliğine kavuşmak isteyen Urfa'lı bayan ve erkeklere hizmet veren bir firmayız. Şanlıurfa Güzellik Merkezi lazer epilasyon, cilt bakımı, kalıcı makyaj temiz ve hijyenik güzellik salonumuzda güzellik adına aradığınız her şeyi bir arada bulacaksınız. Alanında başarılı personellerimiz ile sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Urfa Güzellik Merkezi ile yeniden eski cilt güzelliğinize kavuşacak, yaşadığınız cilt problemlerinden kökünden kurtulacaksınız. Sıcak ve samimi ortamımızda bir çay içmeye ve cilt bakımı yapmaya sizi de davet ediyoruz. Güzelliğin sırrına bizimle ulaşın, gençleşmenin keyfini sürün… Bilgi almak için iletişim formunu doldurun, size dönüş yapılacaktır.Misyonumuz

Urfa güzellik merkezleri içerisinde hizmet kalitesi ve sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesiyle öne çıkan bir güzellik salonu olarak Şanlıurfa halkına hak ettikleri güzellik hizmetini sunmak. 

Vizyonumuz

Estetik sektöründeki gelişmeleri yakından takip edip en son teknolojik cihazlarla hizmet vererek sadece Urfa güzellik salonu değil bölgeye hitap eden bir güzellik merkezi haline gelmek..Hizmetlerimiz
Urfa Güzellik, Urfa Estetik, Urfa güzellik salonu, Urfa Güzellik Merkezi, Şanlıurfa Güzellik Salonu, Şanlıurfa Güzellik merkezi

Güzellik Salonu

Efnan Vip Urfa Güzellik Salonu olarak son teknoloji cihazlarla hizmet veriyoruz. Tüm cihazlarımız sıfır olarak satın alınmış olup uzman personelimiz tarafından kullanılmaktadır.

Şanlıurfa Güzellik Merkezi

Efnan Vip Beauty Center Urfa Güzellik Merkezi bünyesinde bulunan cihaz sayısını arttırarak Urfa estetik alanında daha kapsamlı hizmet vermek için gayret ediyoruz.

Güzellik Estetik

Urfa estetik alanında son zamanlarda oldukça ilerlemiş ve her geçen geçen gün daha fazla kişi güzellik hizmeti talep eder hale gelmiş, bu da Urfa'da güzellik salonu sayısını arttırmıştır.

Cilt Bakımı

Urfa cilt bakımı aşırı sıcağı nedeniyle diğer yerlere göre daha çok önem arz etmektedir. Gerek kadınlar, gerekse erkekler Urfa'da cilt bakımı konusunda bilinçli davranmaktalar.

Leke Çıkarma

Urfa leke çıkarma konusunda en hassas bölgelerden biridir. Çünkü aşırı güneş cilt yanıklarına sebep olmakta ve tedbir alınmazsa leke kalmasına sebep olmaktadır.

Karbon Peeling

Son teknoloji ve hassas karbon peeling lazer cihazımız cilt kırışıklıkları ve leke çıkarma konusunda oldukça başarılı olup, bir kaç seansta sonuç vermektedir.

Anti-aging

Anti-aging uygulamalarımızla erken yaşlanmanın önüne geçiyoruz. Yaşlanmak elbette herkesin kaderidir, ama erken yaşlanma kader değildir, cilt bakımı ile kurtulmak mümkündür.

Lazer Epilasyon

Urfa lazer epilasyon merkezlerinde nadir bulunan son model lazer epilasyon cihazlarımızla merkezimizde acısız lazer epilasyon yaptırarak istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Zayıflama

Urfa'da zayıflama konusu bölgenin yemek kültürü nedeniyle önemlidir. Merkezimizde cavitasyon ve G5 masaj aletleriyle zayıflama seanslarında çok başarılı sonuçlar alınmaktadır.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj konusunda uzman ve deneyimli güzellik uzmanlarımız tarafından Urfa kalıcı makyaj uygulaması mikro pigment içeren bitkisel boyalarla yapılmaktadır..

İpek Kirpik

Urfa ipek kirpik uygulaması azalan kirpikleri dolgun göstermek amacıyla kullanılan ve tek tek yapılan bir işlem olup, merkezimizde başarıyla uygulanmaktadır.

Bölgesel Zayıflama

Şanlıurfa bölgesel zayıflama deyince Urfa Güzellik Merkezi son teknoloji zayıflama cihazlarıyla oldukça iddialı olup, yüzlerce müşterimiz kilo probleminden kurtulmuştur.

Web Tasarım: Sitenhazir