0545 192 63 00

Microblading

Kaş kalemleri, jeller, pigmentler, şablonlar ve dövmeler: Bugünlerde kaşlarınızı geliştirmenin birçok yolu olmasının yanında mikroblading yönteminin yarattığı ince ve tüy benzeri efekt, kesinlikle şu anda en popüler kaş şekillendirme işlemlerinden biridir. Aynı zamanda en doğalı. Kameralar karşısında hayranlıkla izlediğiniz ünlülerin zarif kaş yapılarını siz de fark edip denemek istediyseniz eğer kesinlikle doğru yerdesiniz.

Şanlıurfa Güzellik salonumuz Microblading Kaş Kontürü, mükemmel kaşları elde etmenin kolay ve acısız bir yolu olduğu için dünya çapında hızla yayılan popüler bir uygulama haline gelmiştir. Birçok güzellik uzmanının dediği gibi aslında yarı kalıcı makyaj da diyebiliriz. Daha önce duymuş olabileceğiniz diğer pek çok yöntemin aksine, kesintisiz ve doğal bir görünüm yaratır. Bu uygulamada geleneksel dövme iğneleri yerine bu işlem için üretilmiş özel microblading kalemi kullanılır.

Neden Microblading Kaş Kontürü Uygulaması Yaptırmalıyım?Bugünlerde kaşlarınızı geliştirmenin birçok yolu olmasının yanında mikroblading yönteminin yarattığı ince ve tüy benzeri efekt, kesinlikle şu anda en popüler kaş şekillendirme işlemlerinden biridir. Aynı zamanda en doğalı. Kameralar karşısında hayranlıkla izlediğiniz ünlülerin zarif kaş yapılarını siz de fark edip denemek istediyseniz eğer kesinlikle doğru yerdesiniz.

Web Tasarım: Sitenhazir